szycie odzieży

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją odzieży. Ty przychodzisz do nas z pomysłem, a my zajmiemy się całą resztą, od stworzenia szablonów i odszycia pierwowzoru, po krojenieszyciemetkowanie i pakowanie. Wykonasz u nas praktycznie każdy rodzaj odzieży: koszulkilongsleevybluzyspodnieswetry czy kurtki. Naszymi odbiorcami są głównie marki odzieżoweprojektanci, oraz agencje reklamowe, i zarówno dla nas jak i dla naszych klientów liczy się przede wszystkim jakość, za którą odpowiadamy na każdym etapie produkcji. Jesteśmy w stanie zrealizować  praktycznie każde zamówienie, niezależnie od wielkości i stopnia skomplikowania. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za każdy etap produkcji, dlatego możesz mieć pewność że wyrób który otrzymasz będzie zawsze najwyższej jakości.

Z zakresu produkcji odzieży jesteśmy w stanie wykonać niemal wszystko. Dopracujemy Twój pomysł, zaproponujemy odpowiednie materiały i dodatki. Stworzymy szablony, dzięki którym odszyjemy wzór. Po Twojej akceptacji wprowadzimy model na produkcję – skroimy zamówione ilości i uszyjemy. Wszystko dokładnie sprawdzimy, wyprasujemy i oznaczymy. Na końcu zapakujemy wyrób zgodnie z Twoimi wytycznymi i dostarczymy w umówionym terminie.

Możemy również zaprojektować dla Ciebie nadruki, hafty, lub naszywki. Możemy też pomóc w przygotowaniu plików do drukarni czy haftu.

W tym się specjalizujemy

Szycie odzieży na zamówienie to nie łatwa praca, jednak sprawiająca nam dużą satysfakcję. W dzisiejszych czasach wymagania klientów są bardzo duże, a naszym zadaniem jest im sprostać. Szyjemy praktycznie wszystko. Nie zawsze dobrze na tym wychodzimy (ciężko określić koszt produkcji nietypowych zleceń), jednak zawsze dużo się uczymy. Bardzo dobrze czujemy się w odzieży męskiej, młodzieżowej i dziecięcej, streetwear’owej, czy casual’owej, ale szycie sukienek czy innej damskiej odzieży również nie stanowi dla nas problemu. Robiliśmy różne projekty, od materiałowych toreb na zakupy, po odzież sportową, firmową, czy fartuchy robocze. Nie boimy się wyzwań a każde szycie odzieży sprawia nam frajdę.
Podejmujemy się zarówno dużych jak i małych zleceń, a każdego klienta traktujemy indywidualnie. Sprawdź co potrafi nasza firma i zamów prototyp już dziś!

projektowanie

szycie

odszywanie prototypów

znakowanie

metkowanie

pakowanie

zaufaj naszemu doświadczeniu

NAPISZ DO NAS​