Haft Komputerowy

co możemy dla ciebie wykonać

HAFT na wyrobach gotowych

Haftujemy na gotowych bluzkach, kurtkach, spodniach, spodenkach, spódnicach, sukienkach, dresach, swetrach, szlafrokach i wielu innych…

HAFT
NA WYKROJACH

Haftujemy kieszonki, patki, plisy, nogawki, rękawy, przody, tyły, wstawki, cholewki, i inne…

emblematy (naszywki)

Haftujemy naszywki, emblematy firmowe, reklamowe, wszywki, tarcze, naszywki specjalistyczne dla straży, policji, wojska i innych służb…

wycinanie laserowe i grawerowanie

Wycinanie aplikacji pod haft z różnych materiałów, oraz grawerowanie laserowe.

Czym jest haft komputerowy?

Haft komputerowy to metoda ozdabiania tkanin, filcu, lub skóry polegająca na wyszywaniu na nich wzorów za pomocą igły oraz nici. Haft komputerowy znany jest także jako haft maszynowy, haft reklamowy. Zdarza się, że osoby poszukujące, np. haftu na polarze wpisuje w okno wyszukiwania Google – wyszywanie na odzieży, naszywki na polarze, wyszywanie, logo na polarze, koszulka z logo itp. Tymczasem poprawna nazwa usługi to właśnie „haft komputerowy”.
Haft komputerowy(maszynowy) ma początek w 1828 roku. Dzisiejszy haft komputerowy wykonują wielogłowicowe szybko-haftujące maszyny sterowane komputerem. Nasze maszyny uznanej Japońskiej marki Tajima potrafią bardzo precyzyjnie haftować z prędkością nawet 1200 ściegów na minutę.

Haftujemy na wykrojach i wyrobach powierzonych przez klienta. Poza tradycyjnym haftem możemy przyhaftowywać naszywki i emblematy. Wysokiej klasy haft komputerowy pozwala na odwzorowanie prawie każdego projektu, od małego napisu na naszywce po wielki logotyp na kurtce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w hafcie komputerowym i wykwalifikowanych pracowników, co przekłada się na efekt końcowy – nasze hafty są doskonałe.

Proces produkcji haftu komputerowego

Wykonanie haftu na odzieży lub innym materiale to złożony proces, na który składają się czynności takie jak: stworzenie projektu graficznego, przełożenie projektu graficznego na komputerowy wzór hafciarski zrozumiały dla maszyny haftującej, wykonanie prób aż do uzyskania zadowalającej jakości, oraz produkcję właściwą.

Wszystkie te czynności wymagają wiedzy na temat technologii haftu, obsługi maszyn, projektowania wzorów i wieloletniego doświadczenia w tej branży.
Cieszymy się, że możemy obsługiwać naszych klientów na najwyższym poziomie gwarantując wysoką jakość usług i produktów.

DLACzEGO powinieneś wybrać HAFT?

0

Trwałość aplikacji

Przewaga haftu nad innymi metodami znakowania odzieży polega na trwałości haftu; nic nie pęka, nie wykrusza się podczas prania, nie ulega wytarciu i wyblaknięciu w trakcie używania. Nici, którymi haftujemy, są wykonane z trwałego jedwabiu poliestrowego. Można je prać nawet w temp. 95 °C oraz prasować w najwyższej temperaturze. Haft na pewno nie ulegnie odbarwieniu oraz zachowa swą trwałość i połysk przez cały czas użytkowania.

0

Trwałość kolorów

Haft komputerowy nigdy nie traci swojego koloru w przeciwieństwie do innych metod znakowania odzieży. Niektóre nieprawidłowo wykonane nadruki tracą naniesioną farbę już po kilku, czy kilkunastu praniach. Dzieje się tak czasem pod wpływem światła czy innych czynników zewnętrznych – tracą swój koloryt – stają się wyblakłe, z czasem mało czytelne, a co za tym idzie i mało estetyczne. Kolor haftu na zawsze pozostaje taki sam – żywy i nasycony.

0

SWOBODA projektowania

Kolejnym istotnym atutem, przemawiającym na korzyść haftu komputerowego jest to, że haft komputerowy pozwala na prawie zupełną dowolność wykonania danego projektu. Techniką haftu komputerowego można wykonać własny projekt, skorzystać z naszej bazy gotowych haftów, ale też zlecić nam opracowanie takiego projektu. Zawsze w takich przypadkach przygotowujemy kilka jego wersji i będąc w stałym kontakcie z Państwem, uzgadniamy szczegóły i ostateczny jego wygląd.

zaufaj naszemu doświadczeniu

NAPISZ DO NAS