Nadruki i znakowanie odzieży

oferta dla wymagających

W naszej firmie zrealizować można najwyższej jakości odzież i akcesoria, m.in. bluzy, torby, spodnie, t-shirty, koszulki z dowolnym nadrukiem i wiele innych. Stosujemy zarówno powierzone, jak i własne materiały najwyższej jakości – z wysoką zawartością bawełny, w dowolnej kolorystyce. Nasze produkty charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, dzięki czemu nie niszczą się w praniu i zachowują dobry wygląd przez długi czas. Powiedz nam co chcesz oznakować a na pewno znajdziemy na to skuteczny sposób. 

Oferujemy również druk na gotowych sztukach jednak w tym przypadku jest konieczna wcześniejsza konsultacja projektu. 
Do wykonania koszulki z nadrukiem własny projekt jest konieczny, ale co wtedy, gdy brakuje Ci inspiracji? Możesz skorzystać z pomocy naszych doświadczonych grafików, którzy pomogą zrealizować Twój projekt.

Unikalne, indywidualnie zaprojektowane koszulki ze swoim nadrukiem to propozycja nie tylko dla osób prywatnych, ale i polecane narzędzie marketingowe.
Wiemy, że w biznesie dobrej jakości produkt i fachowa obsługa to nie wszystko. Aby firma odniosła sukces na rynku, musi zwrócić na siebie uwagę klienta, przyciągnąć go do siebie, pokazać się od jak najlepszej strony. Niebanalnym, cieszącym się coraz większą popularnością pomysłem na takie wyróżnienie się są właśnie t-shirty, bluzy, torby czy koszulki na zamówienie z własnym nadrukiem. Mogą służyć jako odzież pracownicza, albo sympatyczny prezent dla klienta – jak ją wykorzystasz, zależy tylko od Ciebie.

Jakie rodzaje nadruków oferujemy?

Sitodruk

Nadruki sitodrukowe powstają przy pomocy specjalnych sit, w których wykorzystuje się farby wodne lub plastizole. Cena nadruku zależy od ilości użytych kolorów w projekcie, od wielkości nadruku oraz od nakładu. Projektowanie koszulek taką metodą musi być spójne a cały projekt identyczny dla całego nakładu, natomiast można zmieniać kolor koszulki i to nie wpłynie na cenę. Najtrwalsza metoda nadruku. Maksymalne pole zadruku: 50x50cm. Ponadto jest to wodoodporna, atrakcyjna cenowo, odporna na czynniki atmosferyczne i opłacalna w dużych nakładach metoda nadruku, która posiada dużą trwałość mechaniczną. Wymaga jednak konieczności przygotowania matrycy/sita oraz jest nieopłacalna dla niskich nakładów (poniżej 50 sztuk).

nadruk cyfrowy

Bezpośrednie naniesienie wzoru w postaci grafiki rastrowej (np. bmp, jpg) na tekstylia, w tym głównie bawełnę, przy pomocy drukarki cyfrowej. Pomimo dość wysokiego kosztu, technika ta pozwala na uzyskanie „oddychającego nadruku” o pełnym kolorze z przejściami tonalnymi, który cechuje się wysoką trwałością. Metoda polecana dla bardzo małych nakładów.

zaufaj naszemu doświadczeniu

NAPISZ DO NAS​